top of page

שוברי תשלום

אוניברסיטאות  |  מכללות  |  מוסדות |  בנק הדואר

שוברי התשלום בחסות:

שוברי תשלום משרד החינוך
שוברי תשלום משרד התמ״ת

פיקדון לחיילים משוחררים

john brice

פס מיגנוט

מתאים לכל מדפסת

3
2
50% הנחה בכל כמות נוספת!
מלאו פרטים וקבלו הצעת מחיר וקישור מאובטח לביצוע הזמנה:

התאמה מלאה למוסד ולבנק

1

באישור משרד החינוך והתמ״ת

איכות ביצוע ומחיר
ללא תחרות

הזמנה של שוברי תשלום ממוגנטים - קלה ומהירה:
עם הצעת המחיר, קבלו קישור מאובטח למערכת החברה, מלאו פרטים, הכמות הדרושה לכם ובכך תשלימו הזמנתכם במהירות שיא.

הפקת שובר תשלום מחייבת הדפסה בסטנדרט גבוה וכדי להבטיח שהלקוח יידע בדיוק למי הוא משלם, כמה הוא משלם ומהן החובות והזכויות שלו. בנוסף, כיום ניתן להדפיס שוברי תשלום עם פס מיגנוט בהתאמה מלאה לפרטי המוסד והבנק ואף לחבור בין סוגים שונים של שוברי תשלום מעוצבים.

שובר תשלום הוא אמצעי שמאפשר ללקוחות לשלב חוב מסוים. בשוברים מן הסוג הזה משתמשים מוסדות ציבוריים כגון משרד החינוך, העירייה המקומית, המוסד לביטוח לאומי, בתי חולים, קופות חולים וכן הלאה. במקביל, ניתן לראות את השימוש בשוברי תשלום בקרב בנקים, חברות ביטוח, ארגונים, ספקים ועסקים.

המטרה של שובר תשלום היא לאפשר ללקוחות לשלם את החוב באופן שמתאים להם: בדואר, בבנק או דרך האינטרנט. בשביל שהעסקה תושלם לשביעות הרצון של כל הצדדים המעורבים, חייבים להדפיס את השובר בצורה מדויקת ואיכותית. בין היתר, המטרה של הקפדה על סטנדרט הדפסה גבוה היא להבטיח שהלקוחות יידעו למי בדיוק הם משלמים באמצעות השובר, מה החוב הנקוב ואיזה זכויות יש להן בעקבות התשלום.

 

בהזמנת שוברי תשלום מעוצבים מחברתנו, אין שום צורך מצידכם ברכישת מערכת תוכנה יעודית לשם הדפסת שוברי תשלום ממוגנטים, וגם אין צורך לשלם תשלום שנתי לספק המערכת עבור שירות תמיכה.
גם אין שום צורך ברכישת מדפסת יקרה (כולל אחזקה) המתחייבת לשם הדפסת פס מגנטי.
וממילא גם אין צורך ברכישת טונר מגנטי היקר משמעותית ביחס לטונר רגיל. 


השוברים שאנו מייצרים לכל מוסדות הלימוד בארץ בשנים האחרונות כבר כוללים פס מגנטי מושלם, מוכנים לשימוש עם קו תלישה לספח ולקבלה ומגיעים אליכם מעוצבים, צבעוניים עם לוגו המוסד מודפס על נייר בטחוני - ובעלות נמוכה!

חברתנו מתמחה בתחומה בהדפסת שוברי תשלום ממוגנטים לכל מוסדות הלימוד, שובר תשלום ההופך למעטפה (מעטפיות), הדפסת צ׳קים עסקיים ומוצרי דפוס נלווים.

מתקיים שיתוף פעולה מלא עם משרד התמ״ת ומשרד החינוך המעדכנים בשינויים הנדרשים בפורמט השוברים ע״פ הוראות המשרד הממשלתי הרלוונטי.
בחברתנו מייצרים גם שוברי תשלום מעוצבים עבור בנק הדואר (דואר ישראל).

הדפסת שוברי תשלום ממוגנטים - עם פס מיגנוט בהתאמה מלאה לפרטי מוסד הלימוד ולבנק וכאמור, אין צורך בתוכנה מיוחדת, מדפסת מיוחדת או טונר מיוחד.

באופסט קולור עומד לרשותכם סטודיו מקצועי לעיצוב שוברים, אשר ישמח לענות לדרישותכם העיצוביות והמיתוגיות.

איך מבצעים הדפסת שוברי תשלום ?

אופסט קולור מדפיסה שוברי תשלום לכל מטרה. המומחים של אופסט קולור יכולים לעזור לך להתאים את שוברי התשלום ואת תהליך ההדפסה לצרכים שלך ושל הלקוחות. מלבד שוברי תשלום לכל מטרה ולפי הדרישות של קהל יעד מסחרי, עסקי או פרטי, נציגי אופסט קולור גם מציעים הדפסה של שוברים באישור משרד החינוך והתמ"ת.

הדפסת שוברי התשלום מתבצעת דרך אופסט קולור עם מכונות מיוחדות ובתהליך מוקפד. התהליך מתאפיין בכך שהוא מתבצע תחת פיקוח, בקרה ותשומת לב לפרטים הקטנים. בשביל להדפיס את שוברי התשלום, נציגי אופסט קולור פוגשים את הלקוח ומקבלים ממנו הנחיות מדויקות. לאחר מכן, מתחיל תהליך מסודר שמטרתו אפיון של אופסט קולור ובחירת העיצוב והסגנון.

מה ההבדל בין סוגים שונים של שירותי הדפסת שוברי תשלום ?

אופסט קולור מרכזת את כל השירותים הרלוונטיים של הדפסת שוברי תשלום תחת קורת גג אחת. בשביל להבין את היתרונות של הדפסה מן הסוג הזה, צריך להכיר את ההבדלים בין השוברים:

המפרט של שוברי תשלום – לא כל בית דפוס יכול להדפיס שוברי תשלום ממוגנטים. עם זאת, אצל אופסט קולור יש אפשרות לתאם הדפסה של שוברי תשלום בהתאמה אישית לצרכי הלקוחות ועם פס מיגנוט בהתאמה מלאה לפרטי מוסד ובנק. המשמעות היא שבין הלקוחות של אופסט קולור נמצאים גם הבנקים הגדולים והמוסדות המסחריים המובילים בארץ.

 

עיצוב גרפי - אופסט קולור עושה גם שוברי תשלום מעוצבים. העיצוב הופך כל סוג של שובר תשלום לאמצעי מיתוג, פרסום, שיווק ויחסי ציבור. אם כבר מאפשרים ללקוחות לשלם באמצעות שוברים, חבל לוותר על הפלטפורמה הזו וכדאי להתייעץ עם המומחים של אופסט קולור בשביל להבין איך להדפיס עליה נכון.

 

איכות השובר – בבית הדפוס של אופסט קולור משתמשים בחומרי גלם איכותיים בלבד. זה הופך גם את התוצר הסופי לאיכותי יותר ומונע מצב שבו שוברי התשלום מאבדים צבע, מתקמטים, נהרסים וכן הלאה.

לסיכום, שוברים הם אמצעי תשלום שכיח שמשותף לסקטור הפרטי, העסקי והציבורי. התנאי היחיד לשימוש אפקטיבי בשוברי תשלום הוא להדפיס אותם בבית דפוס שמתמחה בזה. כאן נכנסים לתמונה היתרונות של אופסט קולור ושירות מגוון גם לעסקים וארגונים וגם למוסדות גדולים. בשביל לקבל הצעת מחיר בהתאמה אישית, כל שנותר הוא לפנות עוד היום אל אחד המומחים של אופסט קולור.

bottom of page